Jak leczyc chore zatoki ?

Jak sie leczy chore zatoki ? Jak dlugo trwa leczenie ?
pytanie zadane 4 listopada 2012 w Zdrowie
aliaska
Wtajemniczona 2,180

3 odpowiedzi

0

Leczenie zatok na początku (jeśli nie ma wydzieliny ropnej) najlepiej leczyć domowymi sposobami jak: inhalacje, kapiele parowe, nawilżanie i oczyszczanie nosa. Często przy silnym bólu zatok leczenie jest długie i trudne żazywa się antybiotyki, które nie zawsze skutkują.

 

W zatokach prznosowych, katarze siennym, alergii skuteczny w leczeniu tych schorzeń jest Disophrol Retard - opakowanie zawiera 6 tabletek. Tabletka  o przedłużonym uwalnianiu. Żażywa się 1 tabl co 12 godzin - działa nieomal błyskawicznie i łagodzi wszytkie objawy tych dolegliwości. Dostępny bez recepty.
Wskazania: niedrożność nosa w przeziębieniach, katarze siennym i innych postaciach alergii górnych dróg oddechowych, oraz w stanach związanych z zapaleniem zatok.
Możliwe dzialania uboczne: senność, bezsennośc, niepokój, zawroty głowy, bóle głowy, utudniona koncentracja i inne.   Lek upośledza sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn. 
 
Polecam ten lek, bo w porównaniu z dolegliwościami przy chorych zatokach  dla mnie skutki uboczne są o wiele mniej uciązliwe. 
odpowiedź 4 listopada 2012
kamila
Nowicjuszka 1,060
0

Opinie o leku Disophrol Retard, o jego zaletach, wadach, cenie - komentarze na: opineo.pl

http://www.opineo.pl/opinie-92649-schering-plough-disophrol-retard.html

odpowiedź 4 listopada 2012
amanda2
Wtajemniczona 2,170
0

 

 Przy katarze siennym, zapaleniu zatok przynosowych stosuję NeoAfrin (zamiennik Disophrol Retard). Ma szybkie i skuteczne działanie. Katar i dolegliwości związane z zapaleniem zatok  znikają nieomal natychmiast :) Polecam ten preparat!
Wszystko o produkcie, działanie, jak zazywać i gdzie kupić - neoafrin.pl
 
odpowiedź 6 listopada 2012
zwyczajna
Wtajemniczona 1,770
...