Co Polacy najczesciej kupuja w IKEA ?

Jakiego typu meble przy urządzania mieszkań ? A może akcesoria dekoracyjne ?
pytanie zadane 7 listopada 2012 w Mieszkanie
blekitna
Nowicjuszka 270

2 odpowiedzi

1

Polacy chętnie kupują meble w ikei, mają stosunkowo niską cenę. Generalnie liczy się projekt, a efekt może być zaskakujący. Jak można przy minimalnym budżecie zaprojektować wnętrze małego mieszkania. Oto filmik.

 

odpowiedź 7 listopada 2012
poznan83
Mistrzyni porad 3,800
0

 

Jak mieszkają Polacy, czyli IKEA w każdym domu?
 
Jak mieszkamy my, Polacy? Lubimy dizajnerskie sprzęty, czy tanie meble z sieciówek? Ile pozostało w naszych domach mebli z czasów PRL? Czy zatrudniamy architektów wnętrz, a może w ogóle nic nie zmieniamy w naszych domach przez lata?
 
Co kupujemy w IKEA?
 
To, że Polacy lubią szwedzką markę już wiemy. Co zatem "ikeowego" najczęściej spotkamy w polskich domach?
 
Małgorzata Jezierska, specjalista ds. PR IKEA, przygotowała nam krótką listę rzeczy, które Polacy najczęściej kupują w sklepach IKEA.
 
 
Artykuł w gazecie.pl|domosfera.pl - traktujacy meble, sprzęty w sklepach IKEA jako tanie meble z sieciówek. 
 
Osobiście ten artykuł mnie nie przekonuje, wręcz przeciwnie uważam, że w IKEA jest wiele produktów dobrej jakości, a co nie jest bez znaczenia w rozsądnej cenie. Jak np: meble do sypialni, materace, regały, półki czy komody, oraz ładne i poszukiwane drewniane zaluzje - atrakcyjny design, pasujące do każdego pokoju. W IKEA można też odpowiednio do wystroju wnętrz, świetnie sobie dopasować ciekawe akcesoria dekoracyne typu wazony, sztuczne kwiaty, dekoracje obrazów itp.
odpowiedź 10 listopada 2012
fanka
Nowicjuszka 1,070
...