Miłość po francusku online FREE DOWNLOAD

 

Oglądaj już TERAZ CAŁY FILM

 

FREE DOWNLOAD

 

http://hdplayer.pl/p/5072a05e7ecc5fc48cf3aff78be7ce1978b08da9==/redirect=film/Milosc%20po%20Francusku

 

 Nazwisko reżysera filmu „Miłość po francusku” fanom romantycznych komedii jest zapewne obce. Nic dziwnego, bowiem do tej pory David Moreau preferował krwawe jatki („Oni”) i nieudolne remaki azjatyckich horrorów („Oko”). Filmy te zrealizował jednak we współpracy z Xavierem Paludem, a tym razem postanowił zadziałać solo i pokazać swoją łagodniejszą stronę.

Bohaterką „Miłości po francusku” jest zbliżająca się do czterdziestki rozwódka Alice, która poświęciła się dla kariery. Niestety praca w magazynie modowym jest niewdzięczna, konkurencja o stanowisko redaktorki naczelnej zacięta i Alice szybko orientuje się, że jest zagrożona. Jej konkurentka jest młodsza, trzyma rękę na pulsie najnowszych technologii i wie, jak wykorzystać łóżko do promocji własnej osoby. Na szczęście w życiu Alice przypadkowo pojawił się student o wdzięcznym imieniu Balthazar. W wyniku nieporozumienia Alice zostaje posądzona o uwiedzenie młodziaka, co nagle zwiększa jej notowania w oczach szefostwa. Kobieta rozpoczyna więc grę pozorów. Ale serce nie sługa i to, co zaczyna się jako gra, wkrótce przemienia się w coś zupełnie innego…

 

.

milosc_po_francusku

pytanie zadane 9 sierpnia 2013 w Filmy
niezalogowany

6 odpowiedzi

0

TYLKO tytaj

 

SPRAWDZONY LINK

 

http://filmylive.pl/milosc-po-francusku-online-caly-film-full-hd/

 

HITY I PREMIERY KINOWE

 

Oglądasz BEZ OGRANICZEŃ

 

TYLE FILMÓW ILE CHCESZ

 

image

odpowiedź 9 sierpnia 2013
niezalogowany
0

image

 

”Miłość po francusku”: komedia po mistrzowsku.

To, co odróżnia film Davida Moreau od innych obrazów w tej konwencji, jest odważniejsze spojrzenie na kwestię różnicy wieku pomiędzy partnerami.

 

 

image

odpowiedź 9 sierpnia 2013
niezalogowany
0

ŁAPCIE LINK bez limitów

 

http://filmplayer.eu/milosc-po-francusku-online-2013-lektor-pl/

 

WSZYSTKO DZIAŁA

 

POLECAM

 

 

image 

odpowiedź 9 sierpnia 2013
niezalogowany
0

OGLĄDAJ FILMY W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

 

http://hdplayer.pl/p/5072a05e7ecc5fc48cf3aff78be7ce1978b08da9==/redirect=film/MILOSC%20PO%20FRANCUSKU%20Lektor%20PL

 

Bohaterka „Miłości po francusku” jest dobrze sytuowaną redaktorką magazynu o modzie, która jest tak przepracowana, że na życie osobiste brakuje jej czasu (swoją drogą, już za takie przedstawienie dziennikarskiego fachu w czasach kryzysu, film powinien sobie zyskać przychylność większości krytyków). Bycie singlem nie jest jednak dobrze widziane w tym środowisku, o czym Alice przekonuje się, kiedy przez przypadek stanie się bohaterką famy. Plotka mówi, że wyrwała urodziwego młodziana – odtąd jej towarzyskie i zawodowe akcje idą w górą. Kobieta postanawia wykorzystać hossę. Aranżuje więc związek z młodzianem i czaruje otoczenie swoim uczuciowym szczęściem. No ale, jak to w takich przypadkach bywa, aranżacja szybko upomina się o urzeczywistnienie.

Premiera 9.VIII.2013
odpowiedź 9 sierpnia 2013
niezalogowany
0
odpowiedź 19 sierpnia 2013
niezalogowany
0
wszysko dziala bez zarzutu i bez ściemy. dzieki za link do hdplayer...
odpowiedź 26 sierpnia 2013
niezalogowany
...