Rozwój kariery księgowego, czyli studia MBA Finance&Technology

MBA Finance&Technology to roczne studia podyplomowe pozwalające na rozszerzenie wiedzy i doświadczenia w obszarze finansowym. Pozwalają zdobyć kompetencje przywódcze, a także rozwinąć umiejętności analityczne w kontekście strategicznego zarządzania finansami.

Uczestnicy programu MBA Finanse&Technologii przygotowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej zdobędą nowoczesną wiedzę i umiejętności pozwalające na zarządzanie firmą we współczesnym, dynamicznie rozwijającym się świecie, w cyfrowym otoczeniu gospodarczym.

Zarządzanie finansami firmowymi jest bardzo ważne, a skuteczność podejmowanych działań zależy od kompetencji i doświadczenia. Rynek księgowy zmienia się dynamicznie, ciągle pojawiają się nowe wytyczne wpływające na zyski, ale także generujące wiele problemów w ich uzyskiwaniu. Rozumiejąc procesy biznesowe, które decydują o sukcesie przyjętej strategii, jesteś w stanie kierować przedsiębiorstwem w sposób profesjonalny.

Dlaczego studia MBA Finance&Technology są dla Ciebie?

Osoby sprawujące funkcje menedżerskie, które chcą rozszerzać kompetencje przywódcze oraz zdolności analityczne, powinny zapisać się na studia MBA Finance&Technology. Umożliwiają rozszerzenie wiedzy w obszarze finansowym, bardzo ważnym dla każdego przedsiębiorstwa. Są to aspekty kluczowe w dynamicznie rozwijających się firmach, stawających przed coraz poważniejszymi wyzwaniami.

Osoby posiadające dyplom MBA Finance&Technology są uznawane za wybitnych specjalistów w kwestiach finansowych. Ich opinia liczy się w środowisku, pomagają w planowaniu skutecznych strategii finansowych i zarządzają przedsiębiorstwami w sposób przynoszący zyski.

Decydując się na studia MBA Finance&Technology poznajesz zasady najbardziej skomplikowanych procesów biznesowych. Wybierasz jedynie te strategie, które wpływają na rozwój firmy. Zdobywasz umiejętności pozwalające na analizowanie informacji finansowych w złożonym otoczeniu gospodarczym. Uczysz się dobierać narzędzia i technologie, które mogą przynieść firmie wyłącznie zyski. W trakcie studiów szeroko omawiany jest temat zarządzania podatkami i działalności na finansowych rynkach przyszłości. Uczysz się tworzenia przemyślanych planów finansowych oraz zapewniania płynności finansowej w przedsiębiorstwie.