Aparaty słuchowe Phonak – co je wyróżnia?

Aparaty słuchowe są najlepszym rozwiązaniem dla osób zmagających się z niedosłuchem. Ich producenci starają się zapewnić użytkownikom jak najlepszą jakość dźwięków oraz liczne udogodnienia. Widzimy to m.in. na przykładzie marki Phonak. Wszystko po to, aby osoby z niedosłuchem nie czuły się wykluczone z życia towarzyskiego czy społecznego.

Co wyróżnia aparaty słuchowe Phonak?

Aparaty słuchowe Phonak charakteryzują się wysoką jakością przetwarzanych dźwięków. Wszelkie doznania słuchowe wyróżniają się dużą wyrazistością. Dodatkowo urządzenia te są bardzo wygodne w użytkowaniu i proste w obsłudze, co zwłaszcza w przypadku osób starszych jest ogromnym atutem. Aparaty słuchowe Phonak przy pomocy nowoczesnych rozwiązań automatycznie dostosowują jakość słyszalnych dźwięków w zależności od warunków panujących w otoczeniu. Dla przykładu, rozmawiając z drugą osobą na ulicy we względnie spokojnych warunkach, gdy nagle pojawia się źródło niespodziewanego hałasu, aparat automatycznie dostosowuje parametry, aby użytkownik bez problemu dalej był w stanie rozumieć rozmówcę. Dzięki temu rozwiązaniu nie powstają żadne nieporozumienia i prośby o głośniejsze powtórzenie ostatniego wypowiedzianego zdania. Rozmowa nie jest niczym zakłócona, co też w znaczny sposób ułatwia komunikację z osobą z defektem słuchu.

Poza tym aparaty słuchowe Phonak są bardzo wytrzymałe i wodoszczelne. Mają wbudowany akumulator, który zachowuje swoją moc niemalże przez cały dzień użytkowania. Dzięki zastosowaniu wbudowanej baterii litowo-jonowej proces ładowania odbywa się w bardzo krótkim czasie, około 3 godzin, a po odłączeniu po 30 minutach ładowania, można spokojnie korzystać z aparatu słuchowego przez co najmniej 6 godzin.

Każdy model aparatu ma nieco inną budowę. Wśród nich wyróżnia się ten z wbudowaną słuchawką tzw. zauszny, z zewnętrzną słuchawką oraz aparat wewnątrzuszny. Z pomocą specjalisty protetyka można dobrać model, który będzie spełniał indywidualne potrzeby każdego klienta. W przypadku dzieci można również wybrać kolor aparatu.

Nowoczesne aparaty słuchowe są odporne na trudne warunki i tak również jest w przypadku aparatów słuchowych Phonak. Jest to bardzo istotne w przypadku aparatów przeznaczonych dla dzieci. Producent gwarantuje, że urządzenie wtrzyma nawet energiczną zabawę i będzie bez zakłóceń spełniać swoją funkcję.

Duży krok w kierunku unowocześniania aparatów słuchowych

Nowoczesne aparaty słuchowe firmy Phonak wyróżnia również możliwość korzystania z aplikacji na smartfona. Jedną z nich jest aplikacja myPhonak, za pomocą której można sterować głośnością oraz zmieniać konfigurację urządzenia. Cały proces odbywa się za pomocą połączenia bluetooth. Wykorzystanie mobilnych aplikacji jest dużym krokiem w kierunku ułatwienia korzystania z aparatów słuchowych. Kolejnym bardzo pożądanym rozwiązaniem jest możliwość wykonywania bezpośrednich połączeń telefonicznych za pomocą aparatu słuchowego.

Aparaty słuchowe Phonak – jedne z najlepszych na rynku

Trzeba przyznać, że aparaty słuchowe firmy Phonak są niemalże bezkonkurencyjne. Mnogość wykorzystanych nowoczesnych rozwiązań oraz wysokiej klasy materiałów daje gwarancję niezawodności. W ogromnym stopniu ułatwia to korzystanie z aparatu słuchowego i co najważniejsze zwiększa komfort życia osób z niedosłuchem. Aparaty słuchowe Phonak stwarzają możliwość łatwej komunikacji i przywracają osoby borykające się z niedosłuchem do życia społecznego.