Pasante, Durex i Skyn, czyli najlepsze prezerwatywy na rynku

Istnieje wiele metod antykoncepcji, które cechuje większa lub mniejsza skuteczność. Ważne jest jednak nie tylko zabezpieczenie się przed niechcianą ciążą, ale także ochrona przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, którą zapewniają właśnie prezerwatywy.

Rodzaje prezerwatyw

Prezerwatywy są zdecydowanie najpopularniejszym środkiem antykoncepcyjnym. Niewątpliwie wynika to z ich powszechnej dostępności, wysokiej skuteczności, stosunkowo niskiej ceny oraz łatwości zastosowania. Producenci prześcigają się w coraz to nowszych rozwiązaniach, chcąc zapewnić konsumentom możliwie najszerszy wybór. Na rynku dostępne są różne rodzaje prezerwatyw, które odpowiadają konkretnym użytkowników:

  • dla mężczyzn oraz dla kobiet,
  • lateksowe bądź bez lateksu (np.  Durex Real Feel czy Unimil Skyn, które polecane są przede wszystkim osobom, u których lateks wywołuje reakcję alergiczną),
  • prążkowane lub z wypustkami (np. Durex Pleasuremax, które wzmacniają doznania),
  • zapachowe i smakowe (popularne podczas seksu oralnego),
  • rozgrzewające lub chłodzące,
  • nawilżane,
  • przedłużające stosunek,
  • ze środkiem plemnikobójczym,
  • w różnych kolorach, rozmiarach i grubościach (np. supercienkie Durex Elite).

Najlepsze prezerwatywy

Rynek prezerwatyw obfituje w różne rodzaje prezerwatyw, które charakteryzują się nieco odmiennymi właściwościami. Jak zatem wybrać najlepsze prezerwatywy? Przede wszystkim warto określić swoje oczekiwania i potrzeby oraz zaufać renomowanym producentom. Jak w każdej branży, również w tym przypadku zdarzają się bowiem wyroby pozbawione odpowiednich certyfikatów potwierdzających spełnienie wymaganych norm. Z tego względu należy nabywać prezerwatywy wyłącznie w sprawdzonych punktach sprzedaży, gdzie będą one przechowywane we właściwy sposób.

Sprawdzone marki

Klienci ufają sprawdzonym markom, kojarząc je z wysokim standardem i bezpieczeństwem. Natomiast producenci, ceniąc to zaufanie, dbają o wysoką jakość swoich produktów. Z tego względu najlepsze prezerwatywy oraz ich najszerszy wybór gwarantują znane marki, takie jak Durex, Skyn czy Pasante.

Durex cieszy się ogromną popularnością na polskim rynku. Na ugruntowanie pozycji lidera wpływ miała przede wszystkim bardzo rozbudowana oferta. Durex cały czas aktualizuje i udoskonala swój asortyment, wprowadzając nowe rodzaje prezerwatyw. Przykładowo niezwykle cienkie, nielateksowe prezerwatywy Durex Real Feel, imitują strukturę skóry (bardziej naturalne doznania) i są odpowiednie dla alergików. Z kolei Durex Pleasuremax mają wypustki i prążki, dzięki czemu intensyfikują stymulację obojga partnerów. Popularne Durex Elite są natomiast niezwykle cienkie i zawierają substancje nawilżające, które podwyższają komfort stosunku.

Firma Skyn oferuje szeroką gamę prezerwatyw produkowanych z materiału nielateksowego, a więc odpowiednich dla osób uczulonych czy też nadwrażliwych na lateks. Ultracienkie prezerwatywy Unimil Skyn zwiększają intensywność doznań, zachowując jednocześnie wytrzymałość zwykłych kondomów. Prezerwatywy tej marki występują w wielu różnych wariantach, których produkcja została podyktowana realnymi potrzebami konsumentów.

Niewątpliwą zaletą prezerwatyw brytyjskiej marki Pasante jest ich internetowa sprzedaż na sztuki w oficjalnym sklepie, dzięki czemu możliwe jest skomponowanie własnego zestawu produktów. Na pewno niebanalną pozycją w ich asortymencie są prezerwatywy świecące w ciemności.

Seks jest bardzo ważną częścią ludzkiego życia, dlatego warto zadbać, by był nie tylko przyjemny, ale również bezpieczny. Marki Pasante, Durex i Skyn oferują najlepsze na rynku prezerwatywy, które w pełni spełniają wszystkie swoje funkcje.