Idealny prezent dla mężczyzny? Wizyta na strzelnicy!

Urodziny albo imieniny, rocznica, Dzień Mężczyzny – te wszystkie okazje wymagają dużej kreatywności od kobiet. Czym zaskoczyć mężczyznę i dać mu powód do radości? Jak uszczęśliwić tatę, chłopaka, męża albo syna? Zamiast kolejnych skarpet, bielizny albo krawatu, warto zafundować mu trochę wrażeń i zaimponować  pomysłowością, obdarowując go wejściówką na strzelnicę. To nie tylko bardzo kreatywny prezent, ale również trafiony – nie ma chyba pana, który nie byłby zadowolony z możliwości wypróbowania swoich sił w kontakcie z bronią palną!

Wizyta na strzelnicy – co wybrać?

Idealny prezent dla mężczyzny, jakim jest podarowanie mu wizyty na strzelnicy, będzie na pewno strzałem w dziesiątkę. Wystarczy tylko poświęcić kilka minut na wyszukanie odpowiedniej oferty. Co powinna zawierać? Strzelnice oferują wiele możliwości skorzystania ze świadczonych tam usług, jednak ta wejściówka ma być prezentem, zatem należy zadbać, żeby zawierała wszystko co potrzebne do udanego seansu strzeleckiego. Po pierwsze, jeśli obdarowywany mężczyzna nie miał wcześniej kontaktu z prawdziwą bronią, albo strzelał tylko kilka razy w życiu, warto wybrać wizytę na strzelnicy pod okiem instruktora. Instruktor na strzelnicy nie tylko zadba o prawidłową postawę podczas strzelania, trzymanie broni i poprawę celności. Pomoc osoby znającej się na strzelaniu być może okaże się niezbędna również do ładowania magazynka, a także zachowania stuprocentowego bezpieczeństwa podczas strzelania.

Strzelnice w swojej ofercie zazwyczaj posiadają wiele rodzajów broni: rewolwery, pistolety, karabiny, a wejściówka obejmuje na przykład strzelanie z dwóch rodzajów broni. Co zatem wybrać? Niektóre ośrodki wychodzą na przeciw klientom, którzy sami nie potrafią zdecydować i tworzą specjalne, tematyczne pakiety. W cenie takiego pakietu znajduje się wypożyczenie broni oraz amunicji, opieka instruktorska, szkolenie z zasad bezpieczeństwa, a także tarcze strzeleckie. Popularnymi tematycznymi ofertami są wejściówki na strzelanie z broni z I lub II Wojny Światowej, albo pakiet snajperski, który jak sama nazwa sugeruje, obejmuje strzelanie z broni snajperskiej. Ważne, żeby temat pokrywał się z zainteresowaniami pana, który dostanie ten prezent. Kolejna kwestia to wybór między jednoosobową, a dwuosobową wizytą na strzelnicy. Jeśli budżet pozwala, można wykupić pobyt na strzelnicy dla dwóch osób, dzięki czemu nie będzie to samotna wyprawa, a męskie wyjście z bratem, albo przyjacielem. Warto też pomyśleć o odpowiednim terminie, upewniając się, że będzie on możliwy do zrealizowania. Można też wybrać opcję wejściówki z terminem ważności.

Strzelnica – trafiony prezent dla każdego mężczyzny!

Jak widać, wizyta na strzelnicy może być trafionym prezentem dla każdego mężczyzny. Bardzo ważne jest, żeby dopasować jego tematykę do konkretnej osoby, dzięki czemu zapewniona będzie gwarancja powodzenia i zadowolenia z prezentu. Należy także zadbać o to, żeby wszystkie elementy wejścia na strzelnicę zostały objęte pakietem (wypożyczenie broni, amunicja do niej, opieka instruktorska i szkolenie, oraz tarcze strzeleckie), tak aby obdarowany mężczyzna nie musiał niczym się przejmować. Taki prezent na pewno będzie oryginalny i mile zaskoczy każdego pana. Ponadto podarowanie takiego przeżycia i emocji jest lepsze od kolejnego zbędnego przedmiotu – wrażenia oraz wspomnienia na pewno zostaną na dłużej. Dodatkowo w taki sposób można pokazać jak dobrze zna się mężczyznę i dba o jego zainteresowania i potrzeby.

Inspiracja: StrzelnicaFSO.pl – strzelnica sportowa.