Wkładki do wózka La Millou – elegancja, jakość i bezpieczeństwo

Nawet najlepszy wózek dla dziecka to niestety bardzo często syntetyczne materiały stosowane również wewnątrz gondoli czy spacerówki. Te natomiast nie są szczególnie komfortowe dla dziecka, w przypadku mniej ruchliwych maluchów mogą powodować poważne problemy z nadmiernym poceniem się i nagrzewaniem ciała. Czy jednak trzeba sięgać po wózek droższy o sto albo nawet dwieście procent od tych ze średniej półki i szukać modeli z bawełnianymi wypełnieniami? Absolutnie nie! Rozwiązaniem będą wkładki do wózka La Millou.

Dostosowany do wózków

Obecnie dostępne wkłady do wózka La Millou to nowa, ulepszona wersja poprzednich modeli. Wymiary 32 cm x 82 cm (+/- 2 cm) sprawiają, że wkłady dopasowane są do niemal wszystkich wózków standardowych rozmiarów, idealnie wyścielając podłogę gondoli oraz siedzenie i oparcie spacerówki. Dzięki dłuższym troczkom i sznurko-gumce z tylu mocowanie jest nie tylko łatwe, ale przede wszystkim pewne. Wkładki nie przesuwają się i nie przemieszczają nawet w sytuacji, gdy dziecko jest bardziej ruchliwe. Ogromną zaletą La Millou są również otwory na pasy bezpieczeństwa, a także specjalny, zdejmowany uchwyt na rzep, który utrzymuje w miejscu antywstrząsową poduszkę Angel’s Wings. Wszystko to przyczynia się do większego bezpieczeństwa oraz komfortu każdego dziecka.

Wygoda dla rodzica i bezpieczeństwo dla dziecka

Wkład do wózka La Millou to znaczne zwiększenie wygody dziecka. Przede wszystkim jego skład to 100% bawełny, dzięki czemu skóra dziecka może oddychać. Ma to ogromne znaczenie szczególnie podczas cieplejszych dni, a także stanowi idealną alternatywę dla koców, którymi wyścielało się gondole, a zarazem nie można było wyścielić spacerówki. Wkład La Millou to również większe bezpieczeństwo dla skóry dziecka, która mogła ulegać otarciom pod wpływem kontaktu z twardymi syntetycznymi pokryciami wózka.

Sztywniejsze wypełnienie z pianki to gwarancja pozostawania wypełnienia w jednym miejscu oraz uchronienie przed zwijaniem się wkładu. Dla młodszych dzieci jest to również dodatkowy czynnik prozdrowotny, kształtujący postawę dziecka i wspierający rozwój jego kręgosłupa.

La Millou jest również bezpieczny dla alergików. Wszystkie materiały, nici i antyalergiczne wypełnienie posiadają certyfikat bezpieczeństwa Oeko-Tex. Oznacza to, że są w pełni bezpieczne dla dzieci i nie zawierają szkodliwych substancji, w tym niebezpiecznych dla zdrowia barwników.

Elegancki wygląd i ochrona przed zabrudzeniami

La Millou to dwustronny wkład: z jednej strony jest to 100% bawełny, a z drugiej tkanina minky – wyjątkowo przyjemna w dotyku i o ciekawej fakturze oraz wyglądzie. Strona bawełniana to również eleganckie wzory idealne dla dzieci, które wózkowi nadadzą nowego charakteru. Przede wszystkim jednak jest to wkładka, która ochroni wózek przed zabrudzeniami, a dzięki łatwemu demontażowi oraz możliwości prania w pralce, wkładkę można łatwo utrzymać w czystości. Stronę bawełnianą można także prasować, dzięki czemu zawsze będzie idealnie czysta i bezpieczna dla zdrowia dziecka.

O elegancji wkładek La Millou świadczy również ich wykonanie. Są szyte ręcznie i z wykorzystaniem materiałów najlepszej jakości. Sprzedawane są w dedykowanych workach, ułatwiających transport oraz dodających elegancji samemu zakupowi. Mnogość wzorów umożliwi dopasowanie wkładki do każdego gustu.

Wkładki La Millou moga być również z powodzeniem stosowane w fotelikach samochodowych.

 

Inspirowane: Fancyandeco.pl – La Millou