Gdzie zorganizować piknik firmowy pod Warszawą?

Coraz więcej firm regularnie organizuje pikniki firmowe dla swoich pracowników. Tego typu imprezy pozwalają bowiem oderwać się od codziennych obowiązków służbowych, doskonale integrują cały zespół (poprzez wzmacnianie więzi międzyludzkich) i w znacznym stopniu podnoszą morale, co skutkuje ogólnym wzrostem produktywności. Dla wszelkich podmiotów działających w stolicy naszego kraju optymalnym rozwiązaniem jest piknik firmowy pod Warszawą. 

Połączenie przyjemnego z pożytecznym

Piknik firmowy stanowi świetną okazję do lepszego poznania się oraz zbudowania trwałych relacji koleżeńskich. Obejmuje zazwyczaj takie atrakcje, jak choćby występy artystów (piosenkarzy, kabareciarzy, cyrkowców, tancerzy), gry zespołowe (piłka nożna, siatkówka, paintball), zabawy dla dzieci (zjeżdżalnia, basen, huśtawki), rozwiązywanie skomplikowanych zagadek scenariuszowych, udział w warsztatach kulinarnych bądź plastycznych, pieczenie kiełbasek na grillu, fotobudka z rekwizytami czy degustacja win. Oczywiście program zawsze ustalany jest indywidualnie – z uwzględnieniem liczby uczestników, ich zainteresowań i posiadanego budżetu. Forma omawianej imprezy umożliwia zaangażowanie członków rodzin pracowników danej firmy, co z jednej strony zwiększa przyjemność z wypoczynku, z drugiej zaś przyspiesza integrację. Pamiętajmy, że dobra atmosfera odgrywa kluczową rolę w rozwoju każdego przedsiębiorstwa nastawionego na zysk. Jeśli zorganizujemy piknik firmowy pod Warszawą, to niewątpliwą korzyścią będzie ułatwiony dojazd (dzięki rozbudowanej sieci komunikacyjnej).

Wszechstronny obiekt jako gwarancja wyśmienitej zabawy

Piknik firmowy pod Warszawą jest dobrym pomysłem przede wszystkim dlatego, że okoliczne miejscowości obfitują w hotele, pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne znakomicie przystosowane do organizacji różnego rodzaju imprez integracyjnych. Na uwagę zasługuje w szczególności Młyn Gąsiorowo, czyli ośrodek zlokalizowany około 60 kilometrów na północ od stolicy (niedaleko Pułtuska). W jego bezpośrednim otoczeniu znajdują się malownicze lasy i łąki, a infrastruktura sprzyja wygodnemu wypoczynkowi. Oprócz rozległego terenu przeznaczonego do aktywności na świeżym powietrzu, goście mają zapewnione następujące atrakcje:

  • salę bankietowo-kinową o powierzchni 250 m2 (wyposażoną w nowoczesny projektor multimedialny, flipchart i dostęp do Internetu)
  • plac zabaw połączony ze ścieżką edukacyjną
  • miejsce na ognisko
  • gospodę serwującą tradycyjne dania kuchni polskiej (w tym regionalnej)

Podsumowując, piknik firmowy pod Warszawą dostarczy pracownikom naszej firmy niezapomnianych wrażeń. Decydując się na jego przygotowanie, pamiętajmy koniecznie o wyborze odpowiedniej lokalizacji, ustaleniu dokładnego terminu i grupy docelowej, określeniu budżetu, wyborze cateringu, zaplanowaniu ciekawych atrakcji oraz koordynacji transportu.